Tandemové seskoky - www.seskokpadakem.cz,Zdeněk Lhota, tel. 603 470 527, seskok@seskokpadakem.czTandemové seskoky - www.seskokpadakem.cz
Zdeněk Lhota - 603 470 527
seskok@seskokpadakem.cz

Tandemový seskok Brno, seskokpadakem, tandemové seskoky, seskok

Letiště Kunovice GPS: 49°2'15.248”N, 17°26'57.155”E

Cesta od Veselí nad Moravou: Vjezd do obce Kunovice (Uherské hradiště) směr od Veselí. Po 200m odbočíte na první odbočce vlevo šipka na letecké muzeum. Za železničním přejezdem opět vlevo. Dojedete ke křižovatkovému zrcadlu. Odbočíte doprava. Projedete bránou AEROKLUBU do zákaz vjezdu - jako klienti máte vyjímku Za bránou odbočíte na pojížděcí dráze pro letadla doprava (pozor letadla mají přednost) a po asi 300m dojedete k místu, kde se provádí tandemové seskoky.

Cesta od Uherského Hradiště (od Brna): Uherské Hradiště projedete směrem na Hodonín, Břeclav. Vjedete do obce Kunovice. Přijede na světelnou křižovatku u kostela. Křižovatku projedete rovně ukazatel AEROCLUB na Hodonín, Břeclav (Ne doprava směr letiště!). Za světelnou křižovatkou po 300m na druhé odbočce vpravo u autobusové zastávky, šipka doprava na Letecké muzeum. Za železničním přejezdem vlevo. Dojedete ke křižovatkovému zrcadlu. Odbočíte doprava. Projedete bránou AEROKLUBU do zákaz vjezdu - jako klienti máte vyjímku Za bránou odbočíte na pojížděcí dráze pro letadla doprava po žluté čáře (pozor letadla mají přednost) a po asi 300m dojedete k místu, kde se provádí tandemové seskoky.

tandemový seskok, seskokpadakem, tandemový seskok Kunovice

tandemové seskoky, seskokpadakem tandemový seskok

tandemový seskok, seskokpadakem, tandem Brno
 

AKTUALITY